Hip hip urā! Emīlijai 3!

23:00

Manai meitai jau trīs gadi! Trīs gadi bērniņam, kurš atskrēja pa pēdām savam brālim un izmainīja visu mūsu dzīves! Viņa ir mūsu līdzsvars un lielākais paraugs. Viņa ir spēcīgākais atdarinātājs - mūsu ar Kundziņu labo darbu un arīdzan kļūdu spogulis. Viņa ir pateicības kalgals un vērtīgākais sabiedrotais. Viņa ir taisnīga, sievišķīga, stipra un vāra vienlaikus. Mēs viņu bezgalīgi mīlam!

Daudz laimes, mūsu mīļā, mīļā Čika!

Zinot, ka Čikai no rītiem patīk ilgāk pagulēt, pamodos laicīgi un, saulei lēcot, piepūtu balonu bataljonu!Un tad mazajai atlika vien dzīvot savu dzimšanas dienu! Pamosties un ieraudzīt skaistumu! Uzkāpt uz galda un mēģināt palīdzēt.
Apgāzt dīvānu. Gatavoties leļļu teātrim.


Sapucēties. Izvilkt no retro krājumiem skaistākās krūzes...
Būt gatavai uzņemt ciemiņus...


 ( Paldies Līgai par uzkodu domu!)


Sagaidīt ciemiņus - ziedus, smaidus, laba vēlējumus, prieku.Saņemt dāvanas!Cienāt mīļcilvēkus ar vistas zupu un audzītes cepto TV3 medus kūku (Niklāva versija :))! Un tikai vēlu vakarā, kad puse kūkas jau nolocīta, atcerēties par svecītēm! :D

Ķert ziepju burbuļus un gatavot dzīvnieciņus leļļu teātrim...
Zaķis (Ozolu ģimene)...


Vilks ( mēs ar Čiku)...


Lācis ( Kublicku ģimene)


 Lapsa ( Niklāvs )Īsta talantu atvēršanās katrā pašā un kopā ņemtiem! Daudz smieklu abās skatuves pusēs! Pilnīgi pozitīva atrakcija, kas noteikti paliks atmiņā uz visu mūžu! Iesakām visām bērnu ballītēm, bet brīdinām, ka skatītāji līdz 3 gadu vecumam noteikti gribēs atrasties aizkulisēs izrādes laikā! :)
Ballīte nosvinēta! Trīsgadniece uzsāk ceļu pretim četriniekam!


You Might Also Like

13 comments

 1. ak, cik skaisti un patiesi svētki:)

  AtbildētDzēst
 2. Skaisti, tiešām skaisti...un tik maigi meitenīgi. Omulība staro no katra foto! Lai Emīlija turpina savu iesākoto ceļu un ved savu ģimenīti tālāk! Stipra un reizē tik trausla...

  AtbildētDzēst
 3. Kur Čikai, burvīgā, mammas šūdinātā, nerozā kleita?

  AtbildētDzēst
 4. Kāda dzīvespriecīga dzimenītes reportāža! Dažiem mati tā sapriecājušies, ka pielipuši pie baloniem:) Nu un komplimenti Niklāva lapsai - minimālistei!

  AtbildētDzēst
 5. Mammas šūtā kleita neiederējās krāsu gammā! ;)

  PAldies, meitenes! Dievinu gatavoties svētkiem - ar katru jubileju arvien vairāk piedomāju pie atribūtikas noskaņas radīšanai! Kad mājās kopā četras vārdadienas svinamas un tikpat dzimšanas dienu, ir jāpacenšas radīt atmiņa paliekošu atmosfēru, lai svētki atškirtos! :)

  Un, kā reiz viens guds cilvēks teica - labāk ieguldu laiku pušķošanā, nekā kotlešu cepšanā :)

  AtbildētDzēst
 6. karodziņi = mmm mmmm mmm
  Un Emīlijai :) daudz daudz labu domu no Mums:) un sveicienu:) un lai Trīs gadu gads paiet skaisto lietu un spēju atklājumos!

  AtbildētDzēst
 7. Šāda ballīte - katra bērna sapnis! ;)

  AtbildētDzēst
 8. superīga ballīte - es arī pazaudējos meklējot rožkleitu :))) tā ir ka reklāma pa priekšu aizgājusi :)
  Mīļi, jo mīļi sveicieni meitiņai un māmiņai lielajā jubīlītī - nozīmīgs cipars (man tas saistās ar pirmo "izmešanu no ligzdas", kad bērns dodas prom no mammas brunčiem uz savu dzīvi bērnudārzā :D, bet jums jau tas izdarīts...)
  Leļļu teātris nav nofilmēts???

  AtbildētDzēst
 9. Meitenes - nebēdājiet! Mums nākošmēnes jāiet ciemos un tad paķersim to kleitu līdz :)

  Ines - nā, nefilmēja gan neviens. Bet tagad, kad tu tā saki - laikam jau vajadzēja...

  AtbildētDzēst
 10. Skatījos bildes,lasīju komentārus un domāju...PAVASARIS...visur! Daudz laimes!

  AtbildētDzēst
 11. Brīnišķīga doma visiem kopā gatavot izklaidi [teātri]. Bērnībā ar mazajiem radiniekiem mēs arī rādījām teātri, man tiešām tas palicis atmiņā uz mūžu :)
  Daudz laimes un lai augot lielākai jums abām kopā arvien vairāk prieka!

  AtbildētDzēst
 12. Mati balonos vienkārši lieliski! :))
  Novēloti sveicieni mazajai lielajai gaviļniecei Čikai un vecākiem no Lielvārdes!

  AtbildētDzēst

Paldies, ka atradāt laiku, lai ielūkotos manā blogā!


Man patīk dalīties, taču visa šajā blogā pieejamā informācija un fotogrāfijas ir likumīgs "Mammas roku" īpašums un nedrīkst tikt izmantots komerciāliem mērķiem! Turpretim visi laipni aicināti smelties idejas un iedvesmu sadzīvei un dāvanām mīļiem cilvēkiem!
Man ļoti patīk, ja rakstāt par mani, taču liels lūgums allaž pievienot atsauci uz blogu "Mammasrokas"! Veiksmīgu un darbiem bagātu dienu!