Zīmēt, zīmēt, zīmēt...

Esam Jelgavā.

Nedēļas nogalē aizripinājos līdz Eirovīzijai Ventspilī un pa sniegputinātu  šoseju atkal atbraucu atpakaļ līdz Jelgavai. Kamēr es pa koncertu, mazie pavadīja laiku ar manu mammu mūsu radinieces dzīvoklī. Lai Niklāvs pa to laiku varētu zīmēt, mēroju kājām ceļu cauri visai Pārventai, jo tuvākajā piemājas veikalā krītiņus un papīru nopirkt nevarēja.

Bet atstāt Niklāvu bez krītiņiem nozīmētu atņemt viņam rokas!

Un šeit arī reiz minētais raksts ar Niklāva mākslas darbiem. Nezinu, vai arī citām mammām interesē tos aplūkot, bet ticu, ka Niklāva radiņiem tuvākā un tālākā pasaulē gan!


Izstāde "Četrgadnieka acīm..."Sinteponmāksla ir atsevišķs stāsts - no maziem nočieptiem "putu" gabaliņiem top pūķi un roboti un citias radības - fantāzijai nav robežu!


Un, runājot par bērnu mākslu, nesen uzzināju, ka ir mājas lapa Childrensgallery.com, kurā jebkurš var ievietot savu bērnu zīmējumu bildes, tādējādi veidojot apjomīgu vispasaules bērnu zīmējumu galeriju!
Viena forša ideja!

Lai foršām idejām bagāts jums nedēļas sākums!

Diāna  – (2012. gada 20. februāris 11:04)  

Cūku ādas un notekcaurule šķidrumam, kas notek! Es pa zemi.

Madara  – (2012. gada 20. februāris 14:22)  

vai tiešām cau Ventspils Pārventu devies cauri? tad jau secen manai mājai devies. uz kuru bodi tad gāji?

Aija Elliņa  – (2012. gada 20. februāris 15:42)  

Mazie mīļie mākslinieki... cik tas ir forši, ka bērnam patīk radoši darboties, un fantāzijas lidojums vienkārši neaprakstāms. Prieks par jūsu zīmējumiem.

Līga  – (2012. gada 20. februāris 20:34)  

Fantastiski zīmējumi un izdoma!

Ierakstīt komentāru