Tehniskas ķibeles = Iekadrēta svētdiena!

00:33

Tas beidzot notika - mūsu kompļūters vienā skaistā, saltā ziemas naktī, sadusmojās uz kārtējo Latvenergo "veco joku ar elektrības pēkšņo pazušanu" un aizgāja turpat, kur ūdens no virtuves krāna - PROM!!!

Sasalušas trubas virtuvē vismaz = trauku mazgāšana duškabīnē. Taču bez datora gan nav blogotājas.  Toties - tapa milzumdaudz iekavēto darbu un fotogrāfiju, un patiesībā daudzas kafijas tika izdzertas pie virtuves galda tā vietā, lai piešļakstītu datorklaviatūru :)...

Vēlā vakarstunda ( un tikai) liek man priecāties par Diānas ideju svētdienas kadram. Jo patiesībā jau nemāku iepausties vienā bildē. Bet blogdraugi jāatbalsta! Un tas nekas, ka šo lasīsiet jau otrdienā...:)

Puņķaini bērni, nosalušas kājas, 5 vienlaicīgi iesākti šujamdarbi, nesakārtotas drēbes un "Haizivs stāsts"... Bezgala skarbi patiess svētdienas kadrs ... :D:D:D:DTiekamies!

You Might Also Like

3 comments

 1. Paldies Tev par šo neizskaistināti patieso svētdienas kadru:)
  Es tagad nožēloju, ka nenobildēju skatu pa manas guļamistabas logu no horizontāla skatu leņķa, jo svētdienu pavadīju karstas tējas, citrona, medus un gultas kompānijā cīnoties ar kaut kādu draņķi...
  Lai Tavā mājā iesnas lasās lapās, un trubas atkal sāk pildīt savas funkcijas!

  AtbildētDzēst
 2. šī ziema grasās izvērsties jautrākajā ziemā Forever :D sasalušas caurules...plīsuši radiātori...ledusskapis var iet atvaļinājuma... cerība uz pavasari :D
  Lai silti!

  AtbildētDzēst

Paldies, ka atradāt laiku, lai ielūkotos manā blogā!


Man patīk dalīties, taču visa šajā blogā pieejamā informācija un fotogrāfijas ir likumīgs "Mammas roku" īpašums un nedrīkst tikt izmantots komerciāliem mērķiem! Turpretim visi laipni aicināti smelties idejas un iedvesmu sadzīvei un dāvanām mīļiem cilvēkiem!
Man ļoti patīk, ja rakstāt par mani, taču liels lūgums allaž pievienot atsauci uz blogu "Mammasrokas"! Veiksmīgu un darbiem bagātu dienu!