Karaliskas brīvdienas.

00:48

Kad ciemos brauc karavāna no Zaķumuižas, tad zinu, ka mašīnā ir:

1) divi jautri rotaļu biedri Niklāvam un Emīlijai
2) manikīre/pedikīre man
3) jauni stāsti, ēdieni, sarunas, smiekli un piedzīvojumi mums visiem!

Bet patiesībā šoreiz viss tika saorganizēts ar nolūku. Vecmāmiņa tika izsaukta ar nolūku un viņas māsa ar dubulto bagātību - Zani un Reini- tika pieaicināti kā atbalsta grupa vecmāmiņai. :)

Mazās dāmas ir nenogurdināmas, kad runa ir par kleitām! Abas šobrīd no sirds izdzīvo princešu vecumu, tāpēc mans ierosinājums sarīkot modes skati tika uztverts ar neviltotu sajūsmu!
Un es eatcerējos, kā mēs ar māsu mēdzām rīkot šīs skates! :D Ar īstām aizkulisēm, mēli un skatītājiem!... Un tātad - mammām manikīrs, meitām modes skate...100 voltu bardaks! Jipī!


Princesēm vajagot kroņus... Datorpapīra kronīši ir tieši tik viegli uztaisāmi, lai gandrīz vienlaicīgi pie tiem tiktu visi kroņgribētāji un pietam neizbojātos svaigi špaktelētais manikīrs...
Modes skatē iesaistās arī Niklāvs.
Un sākas īsta vārdu kauja - ja Princeses ir "princeses", tad Niklāvam jābūt "princim", bet viņš zina tikai vārdu "princese"... Par tādu "princi" neko nav dzirdējis un kliedz, ka vinš nebūs "princese"! Bet piekrīt būt "karalis"! Lielākā Princese strauji izsecina, ka tad jau jāmaina visi nosaukumi un sašutusi protestē, ka nekādā gadījumā negrib būt "karaliene"!
Viņi ir fantastiski!:D

Karalis māžojas. Viņam nez kāpēc liekas, ka fotografējoties tā jādara.:DAtstājot mājiniekus uz karaliskas nots, mēs ar Kundziņu dodamies paši iejusties karaļu ādā. Uz Mālpils muižu

Ja kādreiz jūsu ceļš aizved līdz šai pasakainajai vietai, noteikti nobaudiet veģetāro ēdienu  - panētu sieru ar tvaicētiesm dārzeņiem!


Svaicies Inesei Bārai! Nez kāpēc par tevi, Ines`, iedomājios, kad šīs ieraudzīju :)... Bet vispār jau man šķiet, ka tu noteikti gribētu šeit apmesties uz dzīvi! :)


Es tīši mēģināju fotografēt atspoguļojošus elementus, lai mājās papētītu, vai tajos nav manāms vēl kāds bez manis ;)
Jo, godīgi, vakarīgajā muižā sajūta, ka tā būtu blīvi apdzīvota, nepameta ne mirkli!:)))
Un noklausījāmies arī stāstus par pašu no sevis braukājošu liftu.... Uh... :DPēc karaliskas atpūtas vēl tikai pēdējā atļaušanās - nesteidzīga iepirkšanās bez bērniem Siguldā! :D

Veiksmīgu jauno darba nedēļu! Ceru, ka paspējāt uzkrāt spēkus nedēļas nogalē!

You Might Also Like

5 comments

 1. Cik jauka atpūta jums visiem bijusi! Un,paldies par Mālpils muižas ieteikumu,. varbūt kādreiz izmantošu :)

  AtbildētDzēst
 2. Atpūtas izplānošana - visu cieņu:) noorganizēt komandu, kas viesuļo pa māju, kamēr paši trinkšķina dakšiņas.. :) Karaliska aukļu komanda Jums !

  AtbildētDzēst
 3. Izklausās un izskatās ļoti kvalitatīvas brīvdienas! :)
  Mālpils muižas dārzā - pirmā baltā roze no kreisās puses pie trepēm - mūsējā :D kāzās iestādījām :)))
  Laistīt gan neesam bijuši :D

  AtbildētDzēst
 4. Patiesi karaliskas brīvdienas - manikīrs mājās un gastronomiskās baudas muižā!!!Un es jau atkal pierakstu, kas un kur:)

  AtbildētDzēst
 5. jā, jā, es arī nez kāpēc par sevi iedomājos jau ieraugot tās lellītes :))) man tur noteikti patiktu :)

  AtbildētDzēst

Paldies, ka atradāt laiku, lai ielūkotos manā blogā!


Man patīk dalīties, taču visa šajā blogā pieejamā informācija un fotogrāfijas ir likumīgs "Mammas roku" īpašums un nedrīkst tikt izmantots komerciāliem mērķiem! Turpretim visi laipni aicināti smelties idejas un iedvesmu sadzīvei un dāvanām mīļiem cilvēkiem!
Man ļoti patīk, ja rakstāt par mani, taču liels lūgums allaž pievienot atsauci uz blogu "Mammasrokas"! Veiksmīgu un darbiem bagātu dienu!