Darbīgās nedēļas 2. daļa - attīstošs kubs mazajai Justīnei!

Tikko aizvadīju vienu jauku ciemiņmeiteni, bet par to ne vārda - tas jums intrigai - ja vērīgi sekosiet līdzi, tad ~ pēc 2 nedēļām uzzināsiet, par ko runāju ;)

Tā kā ciemiņus gaidu arī rīt, pavisam neliels rakstiņš par vēl vienu darbiņu no pagājušās nedēļas. Kubs. Joprojām Mammas rokas aizrautīgi darina vienu kubu pēc otra, jo rodas arvien vairāk gribētāju!
Vīzija - katram Latvijas bērnam pa Mammas roku kubam! :DDDDDDD Justīnes kubs ir savā ziņā jubilejas kubs, jo ir divdesmitais manis darinātais kubs pēc skaita!


Aija Elliņa  – (2010. gada 11. oktobris 21:17)  

Man tas liekas, kaut kas tik super sievišķīgs! Vienreizējs kubs! :) :)

Anonīms –   – (2010. gada 11. oktobris 21:23)  

Jā, jā- vīzija:))))- kā reiz darinu kubu sava brāļa meitiņai- vāks, jau sazīmēt idejas, ir mega darbs:)))- bet ideja par kub, protams, nāca no šejienes, taču izdomāt, tā, lai ir interesanti viengadniekam un vairāk, tur ganir ko iespringt!
kad būs gatavs iemetīžu savu versiju!!! un man jau radās doma, savam mazulim uz ZSv ztaisīt dāvaniņu- ļoti oriģināli sanāk, un man patīk pašas darinātas lietas bērniem dāvināt:)!
p.s. kārtējais skaistais kubs!

Laine  – (2010. gada 11. oktobris 21:54)  

Tieši tā - uzzīmēt/izdomāt , tad piemeklēt krāsas, tad audumus, tad visu piegriezt, tad sašūt detaļas un vēl sašūt kopā!!!!! Tas tiešām IR MEGA darbs. Tā ir.
Man šīs kubs arī ļoti patīk, Aija, tieši dēļ sava meitenīguma un gaisīguma!

Anonīms –   – (2010. gada 11. oktobris 22:02)  

Laine, lai Tev nekad nepietrūkst ideju:)- jo ideju ģenerēšana jau ir liels darbs! es sāku ar audumiem un visu kas bija, visu sakrāmēju, iegaumēju....un tad nu zinot kas man ir sāku domāt, kas sanāks:)- pie tam zīmējot domāju par mazo radinieci, kas viņai patiktu...un viņas mammai:D:D:D- kas kopā ar viņu darbotos.
domāju šogad man taps 2 kubi (un tas jau būs ļoooooti daudz:D:D!), nākamgad ir jau ideja uz vasaru vēl vienu jubilāru iepriecināt:D- viengadnieku (būs jāsāk jau janvārī:D!)....

Laine  – (2010. gada 11. oktobris 22:44)  

Lai veicas! Lai veicas, veicas, veicas! Jo gandarījums beigās ir neizmērojams, vaine? - vienalga vai tas pirmais kubs vai divdesmit pirmais! :)

Inese  – (2010. gada 11. oktobris 23:56)  

ļoti skaists un patiešām meitenīgs kubs :)
Mūsējais (t.i., Amēlijas) kubs būs nolietojies gluži vai apaļš. Dikti jau gribas pašai saņemties un uzšūt meitiņai kādu jauku kubu, skices jau sen sazīmētas, bet nu tā Mūza nenāk :) Man ar šujmašīnu tādas dikti īpašas attiecības, bez iedvesmas nekas nesanāk :D

Laine  – (2010. gada 12. oktobris 06:51)  

Kubiņu ik pa laikam jāuzfrišina, jāpabužina, pa stūrīšiem jāsaliek pildījums, citādi tiešām sanāks bumba!

Duka –   – (2010. gada 12. oktobris 21:15)  

Apbrīnojami un izcili, protams!

Zkss  – (2010. gada 13. oktobris 00:28)  

Laine-no kāda vecuma līdz kādam šitādi kubi der? Cik sarežģītu vajadzētu 1.3g.? Skatos, ka citi kubi Tev sarežģītāki, citi vienkāršāki?!

Laine  – (2010. gada 13. oktobris 10:07)  

Šitas apmēram no viena gada vecuma - ar visādiem pluceklīšiem, knibulīšiem, ielikt, izņem māk to koku jau no 1 gada. Tauriņus sākumā visticamāk mācēs noplēst, bet pielipināt vēlāk. Tas no bērniņa individuālajām spējām atkarīgs.

Viengadniekiem uzsvars uz krāsu, skaņu, tausti
Lielākiem jau vairāk pirkstu veiklībai!

Domāju ka tava pieminētā vecuma bērniņam šitāds būtu tieši laikā!

Iveta  – (2010. gada 17. oktobris 22:04)  

Urā uzvara!!!:D kā jau solīju, ielieku savu brīnumu- kubu!http://wonderosacreation.blogspot.com/2010/10/aktivitates-kubs-alisei-activity-cube_17.html te bildes!
Nākamais jau jāsāk krāt "detaļas" sava dēliņa kubam, man ir nelaba nojauta, ka Zsv sāk mīt uz papēžiem....

Laine  – (2010. gada 18. oktobris 00:23)  

Iveta apsveicu ar uzvaru! Tavs kubs ir burvīgs! Lai tikpat raiti veicas ar Niklāviņa kubu!

Ierakstīt komentāru