Talkā arī mēs.

Reiz sen senos laikos, apmēram Mārtiņa mammas ballēšanās vecumā :), Zosēnos bija vieta, ko sauca par Zaļumplaci. To kopā ar saviem dēliem ierīkoja Mārtiņa vectēvs. Zaļumplacis bija vieta, kurā notika jestras ballītes, uz nelielas skatuvītes tika sniegti koncerti. Dabas veidotajā amfiteātrī to visu baudīja skatītāji.
Gadiem ejot Zaļumplača būves sabruka, agrākā ballīšu vieta aizauga krūmiem un palika vien atmiņu stāsti... Pirms pāris vasarām vietējie jaunieši, mūs ieskaitot, pamazām sāka lolot domu par aizgājušo gadu atpūtas vietas atjaunošanu! Un šosestdien beidzot tika veikts pirmais solis šīs domas īstenošanai...


Un milzīgu talku pagājušajā nedēļā piedzīvoja arī Zosēnmāja - tagad tā ir pilnīgi tukša - sagatavojusies vērienīgiem remontdarbiem! Un ļoti ceru, ka uz trīsdienu blogballi augusta sākumā tā būs gatava uzņemt ciemiņus! :)


Čaklu noskaņojumu jums lietaino nedēļu uzsākot!

Irēna  – (2012. gada 23. aprīlis 07:39)  

Malači! man patīk jūsu lielie plāni un apgriezieni!! Lai veicas!

Madara  – (2012. gada 23. aprīlis 08:37)  

oo, super. lai veicas un izdodas iecerētais. ceru arī visā savā saspringtā laikā iekļaut trīsdiennieku uz blogsalidojumu ;)

Vivita  – (2012. gada 23. aprīlis 19:02)  

Malači gan! Un Tu es atvēzējusies ne pa jokam- trīsdiennieks!!!!! Lai izdodas un ļoti ceru, ka sanāks paviesoties salidojumā, kā nekā, tas tepat aiz stūra:)

Ierakstīt komentāru