Atpakaļ ierindā!

01:00

Atkal esam Zaubes mežiņā!

Kamēr svinēju Jāņus, bloga apmeklējumu cipars uzkāpis līdz 2 0 2 7 3 un tas nozīmē, ka esat noilgojušies pēc aktualitātēm un darbiņiem iz manas ikdienas!

Centīšos ne pārāk gari, bet īsumā par svarīgāko:

Nosvinēta Niklāva jubileja! Manam dēlam ir 3 pilni gadi! 

Pilnīgi neplānoti 19.06., kas ir Nika īstā dzimšanas diena bijām Rīgā trijatā - mazo māsu auklēja ome, bet Niklāvu pēdējā brīdī nolēmām ņemt līdzi uz draudzenes kāzām. Tāpēc Nikucim tika gan pusdienas "Lido", gan pirmais gājiens uz  kino -  kopā ar tēti abi skatījās pēdējo "Šreku", bet Niklāvs no pus filmas izgāja laukā (šokējoši, jo viņš ir liiiieeeeels multeņu cienītājs!) ;D
 Un jūs jau zināt, ka dažkārt lielās plānošanas tā arī paliek tikai plānu līmenī. Piemēram ballīte ar sportiskām aktivitātēm kopā ar vecākiem... Patiesībā, ne visi ieradās vienlaicīgi, tāpēc pēc jebkāda plāna vadīties vispār nebija iespējams, turklāt laiks, runājoties par jaunumiem katra dzīvē, paskrēja tik ātri, ka spēlēm neatlika vietas! ;) Laikam jau īsta bērnu ballīte iespējama vien tad, ja visi viesi ir bērni - tātad rotaļas un spēles gaida savu kārtu pēc gada vai diviem!

Toties bērniem pilnīgi pietika fizisko aktivitāšu, jo jau otro gadu pēc kārtas noīrējām piepūšamo atrakciju no playtables.lv


Un protams atpūtas mirkļos labi noderēja smilšu kaste un dāvanā no vecmāmiņas saņemtās šūpoles


Niklāviņš saņēma daudz dāvanu un par visām bija priecīgs, jo kurš puika gan nepriecātos saņemt vienā dienā vairāk kā trīs mašīnas, vairāku veidu ziepju burbuļu pūšamos un, piemēram, Sojuz Muļtfiļm multeņu disku - taču milzīgāko sajūsmu viņā izraisīja fantastiskā kūka Dinozaurs, ko kā dāvanu pasniedza mūsu kaimiņi! Paldies mazās Kristas mammītei Ivetai Dulbergai (palūkojieties viņas galerijā Draugiem.lv) par unikālo, negaidīto pārsteigumu! Ivetiņas aizraušanās ar kūku cepšanu sāk pārvērsties jaukā radošā nodarbē ar kuru iepelnīt nedaudz naudiņas, tāpēc, ja ir vēlēšanās, droši sazinieties ar viņu!No 16 paredzētajiem bērniem ballītē bija 10.

Mazākie ciemiņi - 2 Kristas un mazā Elīnīte!


Personīgi man milzu prieku raisīja māsa, kas pie Niklāva atbrauca taisnā ceļā no Zviedrijas un brālis - dižkareivis Lapiņš, kurš nesen atgriezās no misijas Afganistānā. Nevienam no viņiem bērnu vēl nav, tāpēc viņi mīl manējos kā savus! :))))


Vispār šogad visa plānošana sanāca haotiska un sapratu, ka nemaz neesmu tik superātra/ supermobila, kā biju iedomājusies - draudzenes kāzas un bērna jubileju divās dienās iekļaut izdevās vien daļēji: pagodināju draudzeni tikai uz salaulāšanās daļu baznīcā ( lai gan sagribējās paballēties drusku ilgāk) un Niklāva jubilejai gatavojoties AIZMIRSU piepūst balonus, salikt kreppapīra virtenes un tradicionālo uzrakstu NIKLĀVAM 3 !!! Lai arī ballītes laikā to neievēroju, vēlāk lūkojoties bildēs, sapratu, ka no tām nevirmo svētku atmosfēra...
Piekam nemaz pat neiedomājos par burbuļputu pūšanu, lai gan visi aksesuāri bija sagatavoti - jau atkal: nebija laika! Bet LIELĀKAIS noziegums no manas puses - nepadomāju paņemt no Zaubes uz Zosēniem lādētāju fotoaparāta akumulatoriem! Kad tomēr nopirku parastās baterijas, izrādījās, ka atmiņas karte pilna!!! Un tā nu es nefotografēju līdz pat Jāņiem! Paldies Dievam , ka nebiju vienīgā ar fotokameru, tomēr kamēr vēl es tikšu līdz tām bildēm...

Tomēr man prieks, ka šogad nevienā bildē nekur nerēgojas alkohola pudeles, lai arī vīri lietoja miestiņu un "lielās meitenes" niekojās ar burbuļūdeni.:) Un, jā, pīpētava tika ierīkota atsevišķi - daži no pīpmaņiem sākumā to uztvēra kā tādu joku, bet pēc dažiem maniem skatieniem noprata, ka es nejokoju vis! :DTā nu mums izdevās ballīte - kompromiss starp super/puper vēlamo un galīgi nevēlamo!

Rīt paturpinašu reportāžu ar Jāņu tematiku...

You Might Also Like

0 comments

Paldies, ka atradāt laiku, lai ielūkotos manā blogā!


Man patīk dalīties, taču visa šajā blogā pieejamā informācija un fotogrāfijas ir likumīgs "Mammas roku" īpašums un nedrīkst tikt izmantots komerciāliem mērķiem! Turpretim visi laipni aicināti smelties idejas un iedvesmu sadzīvei un dāvanām mīļiem cilvēkiem!
Man ļoti patīk, ja rakstāt par mani, taču liels lūgums allaž pievienot atsauci uz blogu "Mammasrokas"! Veiksmīgu un darbiem bagātu dienu!