Manis iedvesmoti!

16:46

Biju izgaisusi jūsu acīm uz vairākām dienām, jo sagadījās neplānots brauciens uz Zosēnu mājām, kur ar putām uz lūpām bīdīju mēbeles, slaucīju, mazgāju, vienvārdsakot -gatavojos uzņemt Niklāva viesus!

Tāpēc piedodiet tie, kuri vairāk kā dienu gaidīja atbildes uz e-pastiem un vēstulēm Draugos! Tieši šajos divos saziņas kanālos mani gaidīja virkne pārsteigumu un jauku vārdu! Un arī fotogrāfiju! Bieži, bieži aicinu visus, kas ko uzmeistarojuši, iedvesmojoties no Mammas rokām, un, kaut vai variējuši ideju savā versijā, sūtīt bildes uz manu e-pastu, lai visi kopā varam novērtēt un papriecāties arī par citu veikumiem!

Šodien atrādīšu jums dažas bildītes!
Šeit Dzintra ir pārtaisījusi bērnu  barošanas krēsliņu, iedvesmojoties no šī apraksta
un izveidojusi variāciju ar ērtām, praktiskām kabatām:


Un Elīna no bloga "Daru pati" iedvesmojusies no šī raksta, kurā starp visām krāšņajām rotaļlietām viņas aci piesaistīja tieši piramīda. Lūk viņas variants:


Paldies, meitenes, par jaukajiem darbiem!

You Might Also Like

0 comments

Paldies, ka atradāt laiku, lai ielūkotos manā blogā!


Man patīk dalīties, taču visa šajā blogā pieejamā informācija un fotogrāfijas ir likumīgs "Mammas roku" īpašums un nedrīkst tikt izmantots komerciāliem mērķiem! Turpretim visi laipni aicināti smelties idejas un iedvesmu sadzīvei un dāvanām mīļiem cilvēkiem!
Man ļoti patīk, ja rakstāt par mani, taču liels lūgums allaž pievienot atsauci uz blogu "Mammasrokas"! Veiksmīgu un darbiem bagātu dienu!